Радионица поводом Ускршњег вашара

Датум: 26. April 2019 23:10 Категорија: Новости

18. и 19. 4. 2019. год. одржане су радионице поводом предстојећег великог празника УСКРСА. Учествовали су ученици ll4 и њихови родитељи. Продукти ове радионице продаваће се на УСКРШЊЕМ ВАШАРУ који ће се одржати 23.4. 2019. год. у уторак. Сав зарађен новац од продаје радова биће дониран у хуманитарне сврхе.

Радионице за родитеље будућих првака

Датум: 26. April 2019 23:06 Категорија: Новости

У простору ОШ "Бата Булић" 3. и 10. априла 2019. године одржана су три састанка - радионице за родитеље будућих првака. Родитељске састанке са темом припреме деце за полазак у школу заједно су припремиле и одржале психолог ПУ "Галеб" Ивана Милановић и психолог ОШ "Бата Булић" Катарина Илић Гомилановић. Хвала родитељима на сарадњи и активном учествовању у радионицама!

Акција чувара природе

Датум: 09. April 2019 17:03 Категорија: Новости

Прве кораке у уређивању школског дворишта спровели су ученици петог разреда са наставницом биологије Аницом Добросављевић. Ученици који похађају предмет чувара природе окопавали су земљу око садница, са жељом да скрену пажњу осталим ученицима да не ломе и не оштећују младе биљке које нам украшавају школско двориште.

Едукативни час

Датум: 08. April 2019 20:43 Категорија: Новости

У нашој школи је 4. априла 2019. одржан едукативни час за ученице VI разреда, чија је сврха информисање девојчица о физичким и емоционалним променама у пубертету и едукација девојчица у погледу женске хигијене.

Обележавање Светског дана особа са аутизмом

Датум: 03. April 2019 20:40 Категорија: Новости

Ученици из веселе учионице су заједно са другарима из IV-4 пуштањем плавих балона обележили Светски дан особа са аутизмом

Тематска настава

Датум: 28. Mart 2019 12:25 Категорија: Новости

Учитељице трећег разреда Биљана Животић, Јованка Ранковић, Виолинка Динић, Мирјана Савић,Татјана Славковић Грујић, су у сарадњи са библиотекарком школе Светланом Павловић, тродневну тематску наставу посветиле бајковитом свету браће Грим.

Кенгур без граница

Датум: 22. Mart 2019 19:59 Категорија: Новости

У нашој школи је 21. марта 2019, са почетком у 10 часова одржано међународно математичко такмичење "Кенгур без граница"

Зимски сусрети учитеља

Датум: 19. Mart 2019 23:11 Категорија: Новости

31. марта 2019. године се у нашој школи одржавају XXXV Зимски сусрети учитеља. Колегинице и колеге, добродошли!

Horizons Francophones

Датум: 16. Mart 2019 22:34 Категорија: Новости

14. 3. 2019. наша школа је имала привилегију да буде део пројекта " Horizons Francophones" у Београду.
Нашу школу је представљало 10 ученика предвођени наставницама француског језика Јеленом Пантелић и Драганом Бранковић.

Ликовни конкурс на тему енергетске ефикасности

Датум: 11. Mart 2019 08:59 Категорија: Новости

Поводом Међународног дана енергетске ефикасности, 5. марта ученици  наше школе обележили су овај дан  тако што су  учествовали на ликовном конкурсу са темом енергетске ефикасности, где су најбољи радови награђени промотивним мајицама са слоганом " Играј за енергију".  Поред тога, ученици су играли дечију друштвену едукативну  игрицу " Играј за енергију", сазнавали нешто ново, дружили се и наравно забављали. Најбољи радови су изабрани и направљена је мала излозба.