Ликовни конкурс Моја река

Датум: 05. Jun 2019 18:13 Категорија: Новости

Ученици трећег два одељења су учествовали на ликовном конкурсу Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде на тему МОЈА РЕКА и освојили прво место у категорији за ученике трећег и четвртог разреда.

Обележавање Дана лептира 28.5.

Датум: 05. Jun 2019 18:10 Категорија: Новости

Ученици из издвојеног одељења Лопушник са учитељицом Татјаном Грујић Славковић. посетили су ученике трећег разреда и учитељицу Биљану Животић у матичној школи и били њихови гости. Обележили су Дан лептира кроз интегративну наставу у трећем разреду и пројектну наставу у првом разреду.

Здрава храна сваког дана

Датум: 20. Maj 2019 13:09 Категорија: Новости

У одељењу III-1 29. марта 2019. започет је пројекат "Здрава храна сваког дана".

ДЕЛФ

Датум: 26. April 2019 23:12 Категорија: Новости

06. 04. 2019. године у нашој школи је одржан испит за стицање Међународне дипломе из француског језика ДЕЛФ, за нивое А 1 и А 2. Поред ђака наше школе, испит су у нашој школи полагали ученици из Александровца и Орешковице. Испит је протекао у најбољој атмосфери.

Радионица поводом Ускршњег вашара

Датум: 26. April 2019 23:10 Категорија: Новости

18. и 19. 4. 2019. год. одржане су радионице поводом предстојећег великог празника УСКРСА. Учествовали су ученици ll4 и њихови родитељи. Продукти ове радионице продаваће се на УСКРШЊЕМ ВАШАРУ који ће се одржати 23.4. 2019. год. у уторак. Сав зарађен новац од продаје радова биће дониран у хуманитарне сврхе.

Радионице за родитеље будућих првака

Датум: 26. April 2019 23:06 Категорија: Новости

У простору ОШ "Бата Булић" 3. и 10. априла 2019. године одржана су три састанка - радионице за родитеље будућих првака. Родитељске састанке са темом припреме деце за полазак у школу заједно су припремиле и одржале психолог ПУ "Галеб" Ивана Милановић и психолог ОШ "Бата Булић" Катарина Илић Гомилановић. Хвала родитељима на сарадњи и активном учествовању у радионицама!

Акција чувара природе

Датум: 09. April 2019 17:03 Категорија: Новости

Прве кораке у уређивању школског дворишта спровели су ученици петог разреда са наставницом биологије Аницом Добросављевић. Ученици који похађају предмет чувара природе окопавали су земљу око садница, са жељом да скрену пажњу осталим ученицима да не ломе и не оштећују младе биљке које нам украшавају школско двориште.

Едукативни час

Датум: 08. April 2019 20:43 Категорија: Новости

У нашој школи је 4. априла 2019. одржан едукативни час за ученице VI разреда, чија је сврха информисање девојчица о физичким и емоционалним променама у пубертету и едукација девојчица у погледу женске хигијене.

Обележавање Светског дана особа са аутизмом

Датум: 03. April 2019 20:40 Категорија: Новости

Ученици из веселе учионице су заједно са другарима из IV-4 пуштањем плавих балона обележили Светски дан особа са аутизмом

Тематска настава

Датум: 28. Mart 2019 12:25 Категорија: Новости

Учитељице трећег разреда Биљана Животић, Јованка Ранковић, Виолинка Динић, Мирјана Савић,Татјана Славковић Грујић, су у сарадњи са библиотекарком школе Светланом Павловић, тродневну тематску наставу посветиле бајковитом свету браће Грим.