ОШ " Бата Булић " - Петровац на Млави
Отворена врата

 
Јованка Ранковић
понедељак 4. час
Биљана Животић
понедељак 3. час
Виолинка Јанаћковић среда 2. час
Мирјана Савић понедељак 2. час
Татјана Угриновић четвртак 3. час
Оливера Рамовић уторак 3. час
Александра Ташић петак 3. час
Биљана Милошевић среда 4. час
Весна Глишић четвртак 2. час
Тања Марковић уторак 2. час
Мирјана Јовановић уторак 4. час
Маја Василијевић Милојковић четвртак 3. час
Данијела Живковић понедељак 2. час
Татјана Ристић уторак 3. час
Драган Стајић понедељак 10:10 - 10:55
Аница Добросављевић среда 12:40 - 13:25
Маријана Муљајић понедељак 11:50 - 12:35
Јулијана Дамњановић уторак 10:10 - 10:55
Раница Милојковић уторак 11:00 - 11:45
Гордана Кнежевић среда 10:10 - 10:55
Ивана Љубић Тодоровић четвртак 11:00 - 11:45
Јелена Прокић среда 12:40 - 13:25
Ненад Павловић понедељак 10:10 - 10:55
Бојана Шпирић петак 11:00 - 11:45
Јелена Пантелић четвртак 11:50 - 12:35
Драгана Бранковић среда 10:10 - 10:55
Светлана Милетић среда 11:50 - 12:35
Срђан Илић среда 11:50 - 12:35
Жељко Бранковић уторак 10:00 - 10:55
Предраг Вујовић понедељак 11:50 - 12:35
Јасмина Ђорђевић петак 11:00 - 11:45
Љубица Стојиловић петак 11:50 - 12:35
Иво Ђорђевић петак 11:00 - 11:45
Далиборка Васић уторак 11:00 - 11:45
Мина Савић Стојковић четвртак 10:10 - 10:55
Славица Мартиновић уторак 2. час
Ана Тодоровић понедељак 5. час
Марија Траиловић понедељак 12:40 - 13:25
Маја Чаликијан среда 10:00 - 10:55
Марина Матејић среда 10:10 - 10:55
Љубомир Анђелић петак 10:10 - 10:55
Александра Илић уторак 11:00 - 11:45
Борко Милошевић уторак 9:05 - 9:50
Верица Вићентијевић четвртак 10:10 - 10:55
Катарина Перић уторак 11:00 - 11:45
Оливера Ђорђевић среда 11:00 - 11:45
Слободан Јовановић четвртак 9:05 - 9:50
Весна Станисављевић среда 7:20 - 8:00
Биљана Атанацковић понедељак 11:00 - 11:45
Драган Јовановић понедељак 10:10 - 10:55
Немања Станојевић петак 9:05 - 9:50
Милица Лакић уторак 11:00 - 11:45
Бобан Јовић понедељак 5. час
Јована Нешић уторак 11:00 - 11:45
Гордана Павићевић понедељак 9:30 - 10:00
Борислава Тасић уторак 10:00 - 11:00
Нада Митровић четвртак 9:00 - 10:00
Весна Милосављевић уторак 2. час
Радица Стевић петак 8:00 - 8:45
Саша Милојковић петак 8:00 - 8:45
Саша Радосављевић понедељак 7:30 - 8:00