МИ У ДЕЧИЈОЈ НЕДЕЉИ

Датум: 10. Oktobar 2022 01:10 Категорија: Новости

Завршена је још једна веома лепа, занимљива и богата активностима Дечија недеља у нашој школи.
Много радости, осмеха, боја,загрљаја, топлине и љубави украсило је дане прве недеље октобра и још једном смо потврдили да заједно можемо све, а да детињство и другарство руше све границе.
У активностима Дечије недеље учествовали су сви радници и ученици наше школе, вредно, мотивисано и уз много маште,креативности и труда успели да остваре све планиране активности.

Дечија недеља

Датум: 02. Oktobar 2022 16:52 Категорија: Новости

Европски дан језика

Датум: 30. Septembar 2022 07:28 Категорија: Новости

Европски дан језика реализован је и у нашој школи 26. септембра 2022. године у оквиру секције енглеског и француског језика.
Ученици од петог до осмог разреда учествовали су у промоцији страних језика са наставницама Маријом Богомировић и Драганом Бранковић.

Радионица Ученичког парламента

Датум: 28. Septembar 2022 13:53 Категорија: Новости

У оквиру Недеље истраживача, пројекта који реализује Научни клуб ОШ "Јован Шербановић" Рановац, а у који су се укључили чланови Ученичког парламента  ОШ " Бата Булић, данас је реализована радионица "Летећа Ана " за чланове Парламента,
Ученици, учесници радионице гледали су филм о девојчици која има сметње у развоју, учествовали у дискусији о различитости међу децом и инклузији у образовању и креирали су плакате који промовишу различитост и инклузију,
Радионицу су организовале и водиле Милена Васић, педагог и Данијела Живковић. библиотекар.

Дружење са ватрогасцима

Датум: 25. Septembar 2022 21:31 Категорија: Новости

Сектор за ванредне ситуације Министарства унутрашњих послова низом манифестација широм Републике Србије у периоду од 17. до 24. септембра обележава Дан сектора за ванредне ситуације.
Овим поводом су се ученици млађих разреда наше школе дружили са припадницима Сектора за ванредне ситуације, уз демонстрацију тактичко-техничког  збора, јавних-показних вежби Ватрогасно-спасилачке јединице Петровац на Млави и едуацију о поступању и препорукама у области заштите и спашавања,
Сваком детету је поклоњена бојанка-приручник " Азбука безбедности" за понашање у ванредним ситуацијама.

Разгледница мог краја

Датум: 21. Septembar 2022 21:58 Категорија: Достигнућа

Завичајни музеј је Поводом дана општине 3.јуна расписао конкурс "Моја општина-Разгледница из мог краја" и много наших ученика  је остварило запажене резултате. Било је много успешних и креативних радова. Неки радови су награђени, а неки штампани као разгледнице. Циљ конкурса је био да подстакне радозналост деце да упознају и истражују своје окружење и на креативни начин прикажу  сопствено виђење знаменитости и занимљивости места у коме живе и одрастају. Награђене су ученице 4/3 Теодора Драгуљевић и Анђела Миљковић, а разгледнице одштампане Богдани Чедомировић, Јелисавети Павловић и  Теодори Драгуљевић- учитељице Тање Марковић.
Награђене су и две ученице четвртог три одељења, Елена Бубић и Елена Ђурђевић-учитељице Александре Илић.

Свечани пријем ученика првог и петог разреда

Датум: 05. Septembar 2022 12:04 Категорија: Новости

Пријем ученика будућег порвог и петог разреда одржан је 31.8 2022.године са почетком у 9 часова за први и 11 часова за пети разред.
За ученике је припремљен пригодан програм добродошлице, а затим им се обратио директор школе и пожелео срећан полазак у први и пети разред.
Након пбраћања директора психолог и педагог су саопштиле учитељице првог разреда и разредне старешине петог разреда и распоред  ученика по одељењима.
За Ученике и њихове родитеље су овог дана реализовани први родитељски састанци са учитељицама и разредним старешинама са циљем упознавања и добијања првих информација о раду у овим разредима..
СВИМ УЧЕНИЦИМА ПРВОГ РАЗРЕДА ЖЕЛИМО СРЕЋАН ПОЧЕТАК,  А СВИМ ОСТАЛИМ УЧЕНИЦИМА СРЕЋАН НАСТАВАК ДАЉЕГ ШКОЛОВАЊА!
 ВАША ШКОЛА

Обавештење за родитеље и ученике

Датум: 25. Avgust 2022 02:13 Категорија: Новости

Нова школска 2022/2023.година почиње у четвртак 1.9.2022.године.
Распоред боравка ученика по сменама је организован по следећем редоследу:
Први и трећи разред полазе у школу у поподневној смени, а други и четврти у преподневној смени.
Свечани пријем првака ће бити реализован 31.8.2022.године у 9 часова.
Свечани пријем ученика петог разреда обавиће се истог дана у 11 часова.
СВИМ УЧЕНИЦИМА НАШЕ ШКОЛЕ ЖЕЛИМО СРЕЋАН ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!

Дан младих

Датум: 21. Avgust 2022 19:34 Категорија: Новости

Шаховска секција наше школе је и ове године учествовала у обележавању Дана младих 12.августа 2022.године, у сарадњи са Дирекцијом за омладину и спорт.
Са почетком у 18. часова, чланови наше секције учествовали су у овој спортској манифестацији играјући партије шаха међусобно, али и са свом децом која су хтела да науче нешто о шаху. Одигране су  такође и партије великим фигурама на платоу, које увек привуку много посматрача.

Списак уџбеника за школску 2022/23.годину

Датум: 26. Jun 2022 13:20 Категорија: Новости

Списак уџбеника по разредима за школску 2022 / 2023.годину: