Представљамо наша издвојена одељења - Кнежица

Датум: 07. Mart 2021 21:10 Категорија: Новости

Школа у издвојеном одељењу Кнежица има положај на брду, одакле је леп поглед на насеље. Тренутно је неподељена школа, и у њој ради учитељица Нада Митровић.

Међународни дан борбе против вршњачког насиља - ДАН РУЖИЧАСТИХ МАЈИЦА (учитељице III разреда Биљана Милошевић, Весна Глишић, Тања Марковић)

Датум: 03. Mart 2021 23:07 Категорија: Новости

Међународни дан борбе против вршњачког насиља обележава се сваке године последње среде у фебруару. Учитељице III разреда наше школе су га обележиле са својим ученицима.

Представљамо наша издвојена одељења - Лесковац

Датум: 03. Mart 2021 00:42 Категорија: Новости

Издвојено одељење Лесковац је тренутно неподељена школа, и у њему ради учитељица Гордана Павићевић.

Иновације у настави - ,,Паметне фасцикле"

Датум: 02. Mart 2021 23:29 Категорија: Новости

У одељењу I/2 од почетка школске 2020/2021. године примењује се иновативна метода ,,Паметне фасцикле"у настави. Знања о оваквом начину рада учитељица Биљана Животић стекла је на семинару ,, Паметне фасцикле, слагалице, да ученик учи, вежба, зна".

,,Паметне фасцикле" у настави физике - наставник Татјана Грујић Славковић

Датум: 27. Februar 2021 22:15 Категорија: Новости

17.2.2021. у одељењу VI/4 ( група А) наставница Татјана Грујић Славковић реализовала је угледни час из наставног предмета физика.

Наши прваци постали најмлађи читаоци школске библиотеке - библиотекар Мирјана Савић

Датум: 26. Februar 2021 00:07 Категорија: Новости

У школској библиотеци реализовани су угледни часови са групама А и Б сва четири одељења првог разреда, и сви прваци су постали чланови школске библиотеке.

Литерарни наградни темат у част школске славе - Стручно веће за српски језик

Датум: 25. Februar 2021 01:33 Категорија: Новости

Поводом школске славе Свети Сава, наставнице српског језика Гордана Кнежевић, Љубица Стојиловић, Јулијана Дамњановић и Далиборка Васић, реализовале су у старијим разредима наше школе наградни литерарни темат под називом ,, Да се породица највише воли, Свети Сава нас од давнина моли"

Новости из школске библиотеке - Мирјана Савић, библиотекар

Датум: 17. Februar 2021 21:05 Категорија: Новости

- У току неколико наредних дана у школској библиотеци биће реализовани часови са ученицима првог разреда, у оквиру којих ће бити реализован и њихов упис у школску библиотеку.

Нови школски календар за школску 2020/2021. годину

Датум: 10. Februar 2021 22:28 Категорија: Новости

У школском календару за ову школску годину дошло је до измена, јер је зимски распуст, због тренутне епидемиолошке ситуације, почео раније, и трајао дуже него што је било првобитно планирано.

Школско такмичење из математике

Датум: 05. Februar 2021 18:37 Категорија: Новости

У петак, 5.2.2021. године, у нашој школи је одржано школско такмичење из математике за ученике од III до VIII разреда, уз примену свих епидемиолошких мера.