ПРЕДСТАВЉАМО НАША ИЗДВОЈЕНА ОДЕЉЕЊА - БОШЊАК

Датум: 21. April 2021 11:35 Категорија: Новости

Издвојено одељење у Бошњаку је тренутно неподељена школа, и у њему ради учитељ Радосављевић Саша.

,,НА КРИЛИМА ВЕТРА" - СРПСКО-РОМСКИ РЕЧНИК

Датум: 24. Mart 2021 13:50 Категорија: Новости

Неки ученици одељења III/3 учитељице Тање Марковић учествовали су на конкурсу за илустрације за нову књигу на ромском језику.

ПРЕДСТАВЉАМО НАША ИЗДВОЈЕНА ОДЕЉЕЊА - ЛОПУШНИК

Датум: 24. Mart 2021 11:58 Категорија: Новости

Издвојено одељење Лопушник има два комбинована одељења, у којима раде учитељице Борислава Тасић и Весна Милосављевић.

У СУСРЕТ ПРОЛЕЋУ

Датум: 24. Mart 2021 09:02 Категорија: Новости

У част доласка пролећа, у одељењу III/3 учитељица Тања Марковић припремила је са својим ученицима приредбу.

ОГЛЕДНИ ЧАС ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Датум: 23. Mart 2021 23:18 Категорија: Новости

У четвртак, 4. марта 2021. године, одржан је огледни час српског језика који су реализовале наставница Јулијана Дамњановић и педагог Милена Васић.

ОРГАНИЗАЦИЈА ОНЛАЈН НАСТАВЕ И УЧЕЊА

Датум: 23. Mart 2021 22:42 Категорија: Новости

Обавештење за ученике и родитеље о томе како се организује настава и учење за ученике који немају техничких могућности да се укључе у онлајн  наставу путем Google учионице.

УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД

Датум: 17. Mart 2021 09:30 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД
ОШ ,,БАТА БУЛИЋ" ПЕТРОВАЦ за школску 2021/2022. годину

Представљамо наша издвојена одељења - Велики Поповац

Датум: 09. Mart 2021 13:21 Категорија: Новости

Издвојено одељење Велики Поповац има два комбинована одељења, у којима раде учитељи Радица Стевић и Саша Милојковић.

Представљамо наша издвојена одељења - Кнежица

Датум: 07. Mart 2021 21:10 Категорија: Новости

Школа у издвојеном одељењу Кнежица има положај на брду, одакле је леп поглед на насеље. Тренутно је неподељена школа, и у њој ради учитељица Нада Митровић.

Међународни дан борбе против вршњачког насиља - ДАН РУЖИЧАСТИХ МАЈИЦА (учитељице III разреда Биљана Милошевић, Весна Глишић, Тања Марковић)

Датум: 03. Mart 2021 23:07 Категорија: Новости

Међународни дан борбе против вршњачког насиља обележава се сваке године последње среде у фебруару. Учитељице III разреда наше школе су га обележиле са својим ученицима.