УПИС НОВЕ ГЕНАРАЦИЈЕ ПРВАКА

Датум: 02. April 2013 11:47 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ

Упис нове генерације ђака првака почиње 1. априла и траје до краја маја (изузетно, упис се може обавити и после овог датума).
У први разред обавезно се уписује свако дете које ће до почетка школксе године (1. септембра) имати најмање шест и по а највише седам и по година (сва деца рођена у периоду од 1. марта 2006. године до 28. фебруара 2007. године).
У ОШ ''Бата Булић'' могу се уписати деца која живе на територији Општине Петровац на Млави.

Документација потребна за упис:
ИЗВОД ИЗ МАТИЧНЕ КЊИГЕ РОЂЕНИХ;
ДОКАЗ О ЗДРАВСТВЕНОМ ПРЕГЛЕДУ ДЕТЕТА;
ПОТВРДА О ПОХАЂАЊУ ПРИПРЕМНОГ ПРЕДШКОЛСКОГ ПРОГРАМА (доставља се накнадно по добијању од предсшколске установе)

Дете старости од шест до шест и по година уписује се у први разред након провере спремности за полазак у школу, коју врши школски психолог.
Изузетно, деца се могу уписати у школу и а ко не живе на територији Општине Петровац на Млави и без потребне документације, уз консултацију са управом школе и стручним сарадницима.

Упис ђака првака врши административни радник сваког радног дана од 8.00 до 15.00 сати (први спрат школе број 18).

ДОБРО ДОШЛИ У ВАШУ ОСНОВНУ ШКОЛУ ''БАТА БУЛИЋ''!