Рукометашице ОШ ''Бата Булић''најбоље у Србији

Датум: 15. Maj 2012 14:54 Категорија: Новости

Женска рукометна репрезентација наше школе освојила прво место на републичком такмичењу

Женска рукометна репрезентација наше школе освојила је прво место на  IX ОЛИМПИЈСКИМ ИГРАМА УЧЕНИКА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ, одржаним од 8. до 15. маја у Сремској Митровици. Златне медаље и пехар освојиле су ученице осмог и седмог разреда: Милена Симеоновић, Јана Глигић, Милица Вучковић, Николија Софтић, Тамара Михајловић, Јована Станисављевић, Милица Вешовић, Јована Радосављевић, Марија Тодоровић, Емилија Марковић, Марија Мијајловић и Весна Марковић, са тренером и наставником физичког васпитања, Срђаном Илићем. Ученици и наставници, данас у школи, великим  аплаузом у холу школе, честитали су нашим  златним девојчицама и њиховом наставнику на успеху.