Конкурс Мреже подршке ИО

Датум: 11. Jun 2018 09:38 Категорија: Новости

На основу резултата Конкурса за достављене примере добре праксе инклузивног образовања, који је реализован од стране Мреже подршке инклузивном образовању, у сарадњи са Групом Мост и у партнерству са UNICEF-ом и Министарсатвом просвете, науке и технолошког развоја, током школске 2017/18. године, међу радовима аутора који добијају награду из примере добре праксе инклузивног образовања је и рад Борка Милошевића, наставника математике наше школе ( 2. награда за рад "Стефан" ), док су међу примерима који су изабрани да буду објављени на веб - сајту Мреже подршке инклузивном образовању, радови наших наставница - Биљане Животић, наставнице разредне наставе и Јулијане Дамњановић, наставнице српског језика (заједнички рад "Од цртежа до текста"), као и рад Александре Димитријевић, наставнице српског језика ("Пројекат - Добро јутро, ширим руке").
Честитамо!!!