Покренимо нашу децу

Датум: 13. Mart 2017 16:52 Категорија: Новости

27.2.2017.g. Tanja Marković, učiteljica i koordinator projekta „Pokrenimo našu decu“, održala je sekundarnu obuku zaposlenih učitelja za uvođenje svakodnevne petnaestominutne fizičke aktivnosti za učenike od 1. do 4. razreda. Detaljnije o projektu možete saznati na stranici http://pokrenimonasudecu.aquaviva.rs/

Општинско такмичење из географије

Датум: 13. Mart 2017 14:46 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из географије, одржаном 12. марта у Мелници, наши ученици су освојили следеће награде: 2. место Марина Гвоздић VII1, 3. место Бојан Коварбашић VII2, 3. место Немања Животић VII1 и 3. место Александар Станојевић VII1. Предметна наставница је Маријана Муљајић.

Општинско такмичење из ТИО

Датум: 12. Mart 2017 19:46 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из техничког и информатичког образовања, одржаном 11. марта 2017. у Рашанцу, наши ученици су освојили награде:  1. место Милан Петровић VIII1 и 2. место Сара Јовић V1. Ученици су се пласирали на окружно такмичење. Предметна наставница је Биљана Атанацковић.

Општинско такмичење из биологије

Датум: 08. Mart 2017 20:41 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из биологије, одржаном 5. марта 2017. у Великом Лаолу, наши ученици су освојили следеће награде:
1. место: Анђела Стојадиновић VI5 (Аница Добросављевић), Ана Миливојевић VI4 (Оливера Ђорђевић), Илија Јанковић VII2 (Аница Добросављевић), Андреа Радановић VII5 (Оливера Ђорђевић)
2. место: Илија Илић V4 (Аница Добросављевић), Ружица Стојановић V3 (Оливера Ђорђевић), Дамјан Петровић V4 (Аница Добросављевић), Лука Муждало V4 (Аница Добросављевић), Анастасија Живановић V5 (Аница Добросављевић), Анђела Васиљевић VI3 (Оливера Ђорђевић), Миа Илић (VI5 Аница Добросављевић) Матеја Мијатовић VI5 (Аница Добросављевић), Бојан Коварбашић VII2 (Аница Добросављевић), Александар Васиљевић VIII1 (Аница Добросављевић).
3. место: Марина Гвоздић VII1 (Оливера Ђорђевић), Сара Лазић VIII4 (Аница Добросављевић), Ана Миловановић VIII1 (Аница Добросављевић).

Општинско такмичење из историје

Датум: 07. Mart 2017 15:33 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из историје, одржаном 5. марта у Шетоњу, наши ученици су освојили следеће награде: Дамјан Петровић V4 (наставница Марина Матејић) III место, Ана Миливојевић VI4 (наставница Јасмина Ђорђевић) III место и Лука Јовановић VI1 (наставница Марина Матејић) III место.

Општинско такмичење из математике

Датум: 07. Mart 2017 15:04 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из математике, одржаном 25. фебруара у нашој школи, ученици су освојили следеће награде:
1. место: Ана Антић IV3 (Данијела Живковић), Ружица Стојановић V3 (Борко Милошевић), Илија Илић V4 (Борко Милошевић), Вељко Раденковић VI4 (Aлександра Илић), Никола Гајић VII3 (Борко Милошевић), Љубомир Маслеша VII5 (Катарина Перић), Ива Иванкић VIII4 (Борко Милошевић), Радован Марковић VIII4 (Борко Милошевић).
2. место: Милан Богдановић III2 (Весна Глишић), Софија Илић IV1 (Мирјана Јовановић), Дуња Лазаревић IV2 (Маја Милојковић), Петар Матејић IV3 (ТатјанаРистић), Ања Алексић VI2 (Катарина Перић), Миљан Рајић VI1 (Верица Вићентијевић).
3. место: Младен Петровић III2 (Весна Глишић), Андреј Миловановић III2 (Весна Глишић), Љубица Раденковић III3 (Тања Марковић), Дмитра Богосављевић IV1 (Мирјана Јовановић), Стеван Миловановић IV2 (Маја Милојковић), Вукашин Станојевић IV2 (Маја Милојковић), Бранислав Кокотовић IV3 (Данијела Живковић), Лена Панић IV3 (Данијела Живковић), Ђорђе Животић IV2 (Маја Милојковић), Сава Јанкуцић IV4 (Татјана Ристић), Мина Живадиновић V3 (Борко Милошевић), Даница Јаношевић VI2 (Катарина Перић), Лазар Стојановић V3 (Борко Милошевић), Илија Јанковић VII2 (Александра Илић), Андреа Радановић VII5 (Катарина Перић), Василије Пауновић VIII2 (Александра Илић).

Општинско такмичење у шаху

Датум: 04. Mart 2017 22:03 Категорија: Достигнућа

На општинском првенству у шаху, одржаном 26. фебруара у Рановцу, наши ученици су освојили следеће награде: Петар Матејић IV4 II место, Илија Илић V4 II место, Илија Угриновић VIII1 II место, Миљан Рајић VI1 III место и Вања Марковић VII3 III место. Шаховску секцију води наставник Борко Милошевић.

Општинско такмичење из хемије

Датум: 04. Mart 2017 21:49 Категорија: Новости

На општинском такмичењу из хемије, одржаном 26. фебруара 2017. у Орешковици, наши ученици су освојили следеће награде: Бојан Коварбашић VII2 1. место (наставник Слободан Јовановић), Јелена Алексић VII1 1. место (наставник Слободан Јовановић), Александар Васиљевић VIII1 1. место (наставница Весна Станисављевић), Андреа Радановић VII5 2. место (наставник Иво Ђорђевић) и Илија Јанковић VII2 3. место (наставник Слободан Јовановић).

Општинско такмичење из физике

Датум: 22. Februar 2017 21:20 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из физике, одржаном 19.2.2017, ученица VI5 Анђела Стојадиновић, освојила је III место. Предметна наставница је Ивана Љубић Тодоровић.

Школско такмичење из хемије

Датум: 29. Januar 2017 18:56 Категорија: Новости

Школско такмичење из хемије одржано је 26. јануара 2017. Учествовало је око 22 ученика седмог и осмог разреда. Најбољи су се пласирали на општинско такмичење.