ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ШАХУ

Датум: 21. Maj 2021 10:21 Категорија: Достигнућа

Општинско такмичење у шаху одржано је 18.5.2021. године у ОШ ,,Јован Шербановић" у Рановцу. Учествовали су и чланови наше школске шаховске секције ,,Шахилиште", коју воде учитељица Данијела Живковић и наставник Борко Милошевић.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Датум: 17. Maj 2021 10:03 Категорија: Достигнућа

На Окружном такмичењу из историје победиле су наше две ученице VIII разреда, и пласирале се на Републичко такмичење. За овај успех је заслужна и њихова наставница Јасмина Ђорђевић.

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ШАХУ

Датум: 12. Maj 2021 13:05 Категорија: Достигнућа

Школско такмичење у шаху за ученике од 5. до 8. разреда одржано је током априла  у просторијама шах клуба. Организатор такмичења је била школска Шаховска секција.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

Датум: 29. April 2021 12:34 Категорија: Достигнућа

Општинско такмичење из историје одржано је 25.4.2021. године у ОШ ,,Мирослав Букумировић Букум" Шетоње. Наше такмичаре припремале су наставнице историје Јасмина Ђорђевић и Марина Матејић.

СРЕЋНИ УСКРШЊИ ПРАЗНИЦИ!

Датум: 29. April 2021 09:40 Категорија: Новости

СВИМ УЧЕНИЦИМА, РОДИТЕЉИМА, САРАДНИЦИМА И ПРИЈАТЕЉИМА, КОЈИ СУ ПРАВОСЛАВНЕ ВЕРЕ, СРЕЋАН УСКРС И ДА ГА ПРОСЛАВЕ У МИРУ И БЛАГОСТАЊУ, ЖЕЛИ КОЛЕКТИВ ОШ ,,БАТА БУЛИЋ" ПЕТРОВАЦ!!

Честитке упућују и ученици издвојених одељења В. Поповац и Лопушник својом ускршњом изложбом радова.

Уџбеници за први разред основне школе

Датум: 27. April 2021 22:18 Категорија: Новости

Родитељи будућих ђака првака на следећем линку могу погледати који су им уџбеници потребни за први разред

Списак уџбеника за први разред основне школе

,,НАША ПЛАНЕТА ЗЕМЉА" тематска настава у првом разреду

Датум: 27. April 2021 11:26 Категорија: Новости

У свим одељењима првог разреда реализована је тематска настава ,, Наша планета Земља". Кроз тимски рад наставу су реализовале учитељице Јованка Ранковић, Биљана Животић, Виолинка Динић и Данијела Стокић.

МУШКА И ЖЕНСКА ЕКИПА ПОБЕДНИЦИ У МАЛОМ ФУДБАЛУ

Датум: 26. April 2021 22:25 Категорија: Достигнућа

Одржано је Општинско такмичење у малом фудбалу. Мушка и женска екипа наше школе освојиле су прво место, а предводили су их наставници физичког васпитања Драган Стајић и Милош Стојићевић.

РУКОМЕТАШИЦЕ ОСВОЈИЛЕ ПРВО МЕСТО НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ

Датум: 26. April 2021 13:46 Категорија: Достигнућа

Рукометашице Основне школе ,,Бата Булић" освојиле су прво место на Окружном такмичењу из рукомета. Нашу екипу предводио је наставник физичког васпитања Срђан Илић.

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК - ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА ЗА СТИЦАЊЕ МЕЂУНАРОДНИХ ДИПЛОМА

Датум: 23. April 2021 11:13 Категорија: Новости

17.4.2021. године у нашој школи је одржано полагање испита за стицање међународне дипломе из француског језика за нивое А1 и А2. Испит су организовале наставнице француског језика Драгана Бранковић, Јелена Пантелић и Марија Траиловић.