Достигнућа

Мислиша 2017

Датум: 30. Mart 2017 20:27 Категорија: Достигнућа

Награђени и похваљени ученици на Националном такмичењу Мислиша 2017:

• Игњат Гомилановић 2. разред (Оливера Рамовић) II место
  • Вишња Марковић 2. разред (Данијела Стокић) похвала
  • Ружица Стојановић 5. разред (Борко Милошевић) II место
  • Никола Гајић 7. разред (Борко Милошевић) похвала
  • Радован Марковић 8. разред (Борко Милошевић) похвала
  • Ива Иванкић 8. разред (Борко Милошевић) похвала

Окружно такмичење из географије

Датум: 26. Mart 2017 20:25 Категорија: Достигнућа

На окружном такмичењу из географије, одржаном 26. марта 2017. у Пожаревцу, ученица Марина Гвоздић VII1 освојила је 3. место. Предметна наставница је Маријана Муљајић.

Окружно такмичење из техничког и информатичког образовања

Датум: 26. Mart 2017 20:04 Категорија: Достигнућа

На окружном такмичењу из техничког и информатичког образовања, одржаном 26. марта 2017. у Брадарцу, наши ученици су освојили награде: 1. место Милан Петровић VIII1 и 3. место Сара Јовић V1. Ученици су се пласирали на републичко такмичење. Предметна наставница је Биљана Атанацковић.

Окружно такмичење из математике

Датум: 26. Mart 2017 20:00 Категорија: Достигнућа

На окружном такмичењу из математике, одржаном 25. марта 2017. у Пожаревцу, наши ученици су освојили следеће награде: 1. место Ружица Стојановић V3 (наставник Борко Милошевић), 1. место Радован Марковић VIII4 (Борко Милошевић), 2. место Илија Илић V4 (Борко Милошевић), 3. место Дуња Лазаревић IV2 (учитељица Маја Милојковић Василијевић), 3. место  Софија Илић IV1 (учитељица Мирјана Јовановић), 3. место Љубомир Маслеша VII5 (наставница Катарина Перић). Похвале су добили: Вељко Раденковић VI4 (наставница Александра Илић), Никола Гајић VII3 (Борко Милошевић) и Ива Иванкић VIII4 (Борко Милошевић).

Општинско такмичење из српског језика

Датум: 21. Mart 2017 21:48 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из српског језика, одржаном 18. марта у Буровцу, наши ученици су освојили следеће награде: 2. место Ружица Стојановић V3 (наставница Марија Марковић), 2. место Ана Миливојевић VI4 (наставница Јулијана Дамњановић), 3. место Јелисавета Стојановић V1 (наставница Валентина Марковић), 3. место Мина Живадиновић V3 (наставница Марија Марковић), 3. место Анастасија Живановић V5 (наставница Валентина Марковић).

Општинско такмичење у малом фудбалу

Датум: 15. Mart 2017 20:19 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу у малом фудбалу, одржаном 13, марта 2017. у спортској хали "Драгутин Томашевић" у Петровцу, екипе наше школе освојиле су: девојчице 1. место (тренер - наставник Немања Станојевић), дечаци 1. место (тренер - наставник Драган Стајић).

Окружно такмичење у шаху

Датум: 13. Mart 2017 21:10 Категорија: Достигнућа

На окружном такмичењу у шаху, одржаном 11. марта у Пожаревцу, наши ученици су освојили следеће награде: Кристина Пунчец IV4 девојчице 1. место (учитељица Татјана Ристић), Петар Матејић IV4 дечаци 1. место (учитељица Татјана Ристић), Стеван Миловановић IV2 дечаци 2. место (учитељица Маја Милојковић), Вања Марковић VII3 девојчице 2. место (наставник Борко Милошевић) и Ина Ђеловић IV3 девојчице 3. место (учитељица Татјана Ристић).

Општинско такмичење из географије

Датум: 13. Mart 2017 14:46 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из географије, одржаном 12. марта у Мелници, наши ученици су освојили следеће награде: 2. место Марина Гвоздић VII1, 3. место Бојан Коварбашић VII2, 3. место Немања Животић VII1 и 3. место Александар Станојевић VII1. Предметна наставница је Маријана Муљајић.

Општинско такмичење из ТИО

Датум: 12. Mart 2017 19:46 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из техничког и информатичког образовања, одржаном 11. марта 2017. у Рашанцу, наши ученици су освојили награде:  1. место Милан Петровић VIII1 и 2. место Сара Јовић V1. Ученици су се пласирали на окружно такмичење. Предметна наставница је Биљана Атанацковић.

Општинско такмичење из биологије

Датум: 08. Mart 2017 20:41 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из биологије, одржаном 5. марта 2017. у Великом Лаолу, наши ученици су освојили следеће награде:
1. место: Анђела Стојадиновић VI5 (Аница Добросављевић), Ана Миливојевић VI4 (Оливера Ђорђевић), Илија Јанковић VII2 (Аница Добросављевић), Андреа Радановић VII5 (Оливера Ђорђевић)
2. место: Илија Илић V4 (Аница Добросављевић), Ружица Стојановић V3 (Оливера Ђорђевић), Дамјан Петровић V4 (Аница Добросављевић), Лука Муждало V4 (Аница Добросављевић), Анастасија Живановић V5 (Аница Добросављевић), Анђела Васиљевић VI3 (Оливера Ђорђевић), Миа Илић (VI5 Аница Добросављевић) Матеја Мијатовић VI5 (Аница Добросављевић), Бојан Коварбашић VII2 (Аница Добросављевић), Александар Васиљевић VIII1 (Аница Добросављевић).
3. место: Марина Гвоздић VII1 (Оливера Ђорђевић), Сара Лазић VIII4 (Аница Добросављевић), Ана Миловановић VIII1 (Аница Добросављевић).