ЕКО АКЦИЈА

Датум: 29. Maj 2024 20:20 Категорија: Новости

Ученици 4/4 и 4/3 одељења су са својим учитељицама Данијелом Стокић и Виолинком Динић у оквиру часова грађанског васпитања реализовали  еко акцију. Циљ акције је био лепо и уређено двориште у коме ће се ученици осећати пријатно, што је подразумевало израду клупа у школском дворишту.
Направљен је план акције у чему је помогла Милена Васић, педагог школе, подељени задаци и  направљен списак материјала. За обезбеђивање дела средстава ученици су донирали средства, тако што су се једног дана одрекли неког слаткиша или грицкалица. Обезбеђен је материјал за клупе, ученици су фарбали и шрафили летве.  Помоћ су ученици имали од  школског маајстора и директора за обезбеђивање дела средстава. Акција је трајала три недеље и завршена је 27. маја постављањем клупа у дворишту школе. На овај начин су ученици 4/3 и 4/4 допринели да нам свима буде лепше и пријатније у школи.