ЕКСКУРЗИЈА УЧЕНИКА ОСМОГ РАЗРЕДА

Датум: 06. Maj 2024 23:12 Категорија: Новости

За ученике осмог разреда организована је екскурзија 10.,11. и 12. априла на релацији Петровац на Млави-Златибор-Тара-Петровац на Млави.
Ученици су били смештени у хотелу "Бели бор" на Тари. Са ученицима су на екскурзији биле и одељенске старешине : Драган Стајић, Марина Жорђевић, Маријана Муљајић и Јулијана Дамњановић.
Првог дана, након путовања преко Крагујевца и Чачка ученици су посетили манастир Благовештење у  Овчар бањи и после обиласка наставили пут ка Златибору, где су слободно време искористили за дружење, шетњу и одмор.
Другог дана су се возили Шарганском осмицом и посетили Дрвенград, а трећег дана посетили ХЕ "Бајина Башта", језеро Перућац, реку Врело и манастир Рачу. У поподневним сатима вратили су се у Петроовац пуни позитивних утисака.