ХУМАНИТАРНИ ТУРНИР

Датум: 26. Decembar 2023 12:07 Категорија: Новости

У четвртак и петак 21. и 22. децембра ученици волонтери из VII i VIII разреда,чланови групе Весници активизма уз координацију педагога организовали су хуманитарни турнир у малом фудбалу. са тачкама балета. На турниру су се такмичиле екипе  VII и VIII razreda, a у балетским тачкама учествовале су ученице наших и других школа, чланице Балетског студија "New Stars".
Овој манифестацији су присуствовали ученици V - VIII разреда и наставници. Уместо улазница посетиоци су давали добровољни прилог. Прикупљено је укпно 30 000 динара. што ће као поклон за Нову годину уручити сиромашној породици са дететом из Петровца, а по препоруцу Црвеног крста.
Захваљујемо се на помоћи и подршци Културно-просветном центру,Спортској хали, Балетском студију "New Stars", kao и наставницима физичког васпитања и директору школе.