ВЕЛИКА ШКОЛА ЗА МАЛУ ДЕЦУ

Датум: 31. Oktobar 2023 12:07 Категорија: Новости

Уз помоћ ученика VII3 i IV2 наше школе, деца Валентине Стевановић из Власина Округлице у суботу 28. 10. 2023. године су била срећна и весела.
Мирјан, Михајло, Алекандар, Александра,Емилија, Лука и Димитрије се захваљју свима који су показали хуманост на делу и позвали нас поново у госте.
Из школе "Бата Булић" уз подршку директора Ивана Радосављевића и Иване Благојевић из продавнице "Green", наставница Јасмина Ђорђевић и учитељица Биљана Животић су све родитељске донације отпремиле до школе "Академик Ђорђе Лазаревић".
Мајка Валентина и ради у поменутој школи и са седморо деце живи у школском стану.
Ученици ова два одељења седмог и четвртог разреда обезбедили су донације у храни, одећи, школском прибору и средствима за хигијену.
Наставнице су уживале дружећи се овом децом која умеју да се радују малим стварима, помажу једни другима, брину о својим љубимцима, разговараају, друће се и осмехују....
Хвала свима који су подржали акцију којом дечија срца радосније куцају.