ДАН НАШЕ ШКОЛЕ

Датум: 18. Oktobar 2023 13:06 Категорија: Новости

Прославили смо још један 17.октобар, рођендан наше школе и то сто осамдесет девети по реду. Сви смо се потрудили да буде што лепши и свечанији.
Украсили смо је и припремили за госте,
У првом делу дана организовали смо одбојкашку утакмицу  између наставниика и ученика у  Спортској хали "Драгутин Томашевић". Спортска хала је била препуна навијача обе екипе,а утакмица завршена у кoрист наставника. Игра је биа напета, али фер, а обе екипе расположене и насмејане.
Од 13 часова,  дочекивали смо наше госте, а  било их је као и увек много. После необавезног дела у наставничкој канцеларији, у 14 часова је у холу школе органзован свечани програм за госте и родитеље  и додела награда ученицима за постигнуте успехе на такмичењима у школској 2022/23.години.
Додела награда наставницима за постигмуте успехе на такмичењима и јубиларних награда радницима школе, реализована је од 15 часова у школској трпезарији уз свечани ручак.