УСКРШЊИ ВАШАР

Датум: 07. April 2023 12:34 Категорија: Новости

Данас је у нашој школи  одржан  традиционални Ускршњи вашар хуманитарног карактера.
Ове године улогу продаваца су преузели ученици првог и трећег разреда, као и Ученички парламент и ученици старијих разреда из предмета техника и технологија.
Као и увек произвођачи и излагачи су били на висини задатка и употребили много маште, креативности, воље и труда како би производи били што лепши и продаванији, а вашар добио свој потпуни смисао. Ученици осталих разреда су током другог и трећег часа и великих одмора посетили вашар и преузели улогу правих купаца.
Уз много  шарених јаја и зека, укусних колача и осталих  ускршњих мотива школа је данас била обојена веселим бојама и испуњена радошћу и осмесима малих продаваца и купаца и родитеља који су својим присуством увеличали наш вашар.
Посебно треба похвалити ученике 3/2 одељења који су се потрудили да пртходног дана осмисле рекламе за вашар како би привукли што више купаца, а вашар био што успешнији.