ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У РЕЦИТОВАЊУ

Датум: 27. Mart 2023 12:02 Категорија: Достигнућа

У организацији Културно - просветног центра Петровац на Млави, у недељу 25.3.2023.године одржано је Општинско такмичење у рецитовању за ученике од првог до осмог разреда основних школа.
На такмичењу је уествовало шест ученика наше школе са учитељицама и наставницама српског језика.
Трочлани жири су чинили : Данило Радојковић, професор српског језика и књижевности, Саша Радивојевић, глумац петровачког позоришта и Виолета Миливојевић, професорка српског језика и књижевности.
Првопласирани и похваљени ученици су добили поклон ваучере.

У категорији млађих разреда Захарије Ранђеловић је заузео  запажено четврто место и освојио похвалу ( Учитељица Мирјана Јовановић)
У категорији старијих разреда Јана Трајиловић је освојила друго место. ( Наставница Јулијана Дамњановић), а ученик Лука Радосављевић  трeћe место, ( Наставница Милена Ракић).
Ученици су се пласирали на окружни ниво такмичења.
Честитамо!