ЕКИПНО ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У ШАХУ

Датум: 13. Mart 2023 18:45 Категорија: Достигнућа

У недељу 12.3.2023.године наша школа је била домаћин Окружног такмичење у шаху у екипној категорији.
Поред наше школе учествовало је још пет екипа:
ОШ " Јован Шербановић" Рановац, ОШ "Професор Брана Пауновић" Рашанац, ОШ " Краљ Александар" , ОШ "Доситеј Обрадовић" И ОШ "Десанка Максимовић" Пожаревац.
На самом почетку се присутнима обратио директор наше школе и пожелео много успеха такмичарима.
Чланови екипа су озбиљно приступили задатку и трудили се се да постигну што успешније резултате. Игру су све време пратиле судије из Пшжаревца и Петровца и све је протекло у најбољем реду и пропозицијама,а пре свега у фер игри и лепом дружењу такмичара.
Најбоље екипе су награђене пехарима које нам је обезбедила Дирекција за омладину и спорт Петровац на Млави и дипломама.
Екипу наше школе представљали су : Игњат Гомилановић, Миа Илић, Ања Гајић, Искра Белић, Ађела Кринуловић, Растко Лазаревић, Урош Љубомировић и Алекса Стефановић.

Прво место освојила је ОШ "Краљ Александар" из Пожаревца.
Друго место ОШ "Бата Булић" Петровац на Млави
Треће место ОШ "Доситеј Обрадовић" Пожаревац
Остале екипе су добиле захвалнице за учешће.
Честитамо нашим ученицима на одличној игри.