РЕВИЈА МИНИ РУКОМЕТА

Датум: 16. Decembar 2022 11:26 Категорија: Новости

Овогодишња " Ревија мини рукомета" одржана је 16.12. 2022. године у Спортском центру " Драгутин Томашевић" под слоганом "  Деца не треба да играју рукомет, већ да се играју рукомета." Учествовали су ученици млађих разреда матичне школе и подручних одељења.
Ревија је почела у 9 часова,уз поздрав директора школе Ивана Радосављевића и реализована по тачно утврђеној сатници. Екипе су биле распоређене по разредима.
Утакмице су протекле у фер игри, тимском духу, веселим повицима навијача са трибина, шаренилу навијачких транспарената, а пре свега у лепом дружењу, радости свих присутних.
У 12:15 часова обављено је постројавање свих екипа, подељене су дипломе и медаље уз заједничко фотографисање и задовољство  и радост које у деци једино лопта и игра могу да пробуде.