Срећан рођендан

Датум: 19. Oktobar 2022 22:39 Категорија: Новости

У понедељак 17.10. 2022. године наша школа је поносно прославила свој 188. рођендан у присуству ђака, радника школе и многобројних гостију који су дошли да га прославимо заједно.                                                                                                                      Све присутне најпре је поздравио директор школе и пожелео добродошлицу, а онда је приказана презентација о раду и активностима школе као и многобројним успесима наших ученика на такмичењима у протеклој школској години.
 Ученици су  са великом радошћу, приредбом, лепим речима, музиком, песмом и глумом честитали рођендан својој школи.
Након тога подељене су јубиларне награде радницима школе, а потом и награде ученицима и наставницима који су остварили успехе на такмичењима у појединачној и екипној категорији у протеклој школској години.
Драга наша школо срећан ти рођендан!