Разгледница мог краја

Датум: 21. Septembar 2022 21:58 Категорија: Достигнућа

Завичајни музеј је Поводом дана општине 3.јуна расписао конкурс "Моја општина-Разгледница из мог краја" и много наших ученика  је остварило запажене резултате. Било је много успешних и креативних радова. Неки радови су награђени, а неки штампани као разгледнице. Циљ конкурса је био да подстакне радозналост деце да упознају и истражују своје окружење и на креативни начин прикажу  сопствено виђење знаменитости и занимљивости места у коме живе и одрастају. Награђене су ученице 4/3 Теодора Драгуљевић и Анђела Миљковић, а разгледнице одштампане Богдани Чедомировић, Јелисавети Павловић и  Теодори Драгуљевић- учитељице Тање Марковић.
Награђене су и две ученице четвртог три одељења, Елена Бубић и Елена Ђурђевић-учитељице Александре Илић.