Шаховска секција

Датум: 14. Decembar 2021 12:53 Категорија: Новости

Поводом јубилеја, деведесет година шаха у Петровцу  на Млави, Шах клуб "Слога" Петровац је доделио повељу шаховској секцији ОШ "Бата Булић".

У суботу 11.децембра поводом обележавања деведесет година шаха у Петровцу на Млави, чланови наше школске секције учествовали су у игрању симултанке са нашим Велемајстором Бошком Абрамовићем  и селектором репрезентације у Малој сали Општине.
Након тога,чланови секције су присуствовали свечаној Академији у Дому културе Петровац,  где нам је додељена Повеља за развој шаха и рад са пионирима и кадетима. Награду су примили наставник Борко Милошевић, руководилац шаховске секције и учитељица Данијела Живковић. Свечаности је присуствовао и директор школе Иван Радосављевић.