СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА

Датум: 31. Avgust 2021 21:08 Категорија: Новости

Свечани пријем ученика првог разреда матичне школе одржан је 31.8.2021. године.  Присутне је најпре поздравила наставница Ана Тодоровић, затим помоћник директора Александра Илић, а психолог Катарина Илић Гомилановић је прочитала спискове ученика по одељењима. Учитељице првог разреда су Мирјана Јовановић 1/1, Татјана Ристић 1/2 и Мирјана Савић 1/3.

Због епидемиолошке ситуације, скуп присутних био је испред школе.
      После прозивке по одељењима, свака учитељица је своје одељење повела у своју учионицу. Тамо су ђацима првацима уручени пригодни поклони, и одржан први родитељски састанак. Првацима и њиховим родитељима упућене су најлепше жеље поводом почетка школовања.
      Ученици првог разреда издвојених одељења нису присуствовали свечаном пријему због актуелне ситуације. Њих ће њихови учитељи свечано дочекати у својим школама.
       ПУНО ЗДРАВЉА И СРЕЋЕ ЖЕЛИМО СВИМ ПРВАЦИМА!