Посета Аташеа за француски језик и координаторке за билингвалну наставу испред француског института

Датум: 11. Februar 2021 01:38 Категорија: Достигнућа

У уторак, 9.2.2021. године, наша школа је имала част да буде посећена од стране Франк Идинга, Аташеа за француски језик, и Александре Малжан, координаторке за билингвалну наставу и промоцију француског језика за Србију.

Разлог посете је тај, што је наша школа у јуну прошле године постала једна од 15 школа у Србији, које су део мреже ,,Волим француски". То су школе у којима је од стране француског института препознат посебан динамизам у раду наставника француског језика, залагање и труд на промовисању француског језика, могућности да наши ученици у оквиру наше школе стекну међународне дипломе у познавању француског језика за нивое А1 и А2...
    Стручно веће за француски језик у нашој школи чине наставнице Јелена Пантелић, Драгана Бранковић и Марија Траиловић.