Професионална орјентација у I-3

Датум: 11. Jun 2018 09:25 Категорија: Новости

Родитељ Александар Чупић представио је 7. јуна 2018. одељењу I-3 занимање оптичар.

Професионална оријентација у I-4

Датум: 30. Maj 2018 21:50 Категорија: Новости

Родитељ Сања Балабановић је у одељењу I-4 одржала час професионалне оријентације, представивши занимање библиотекар.

Едукативни час

Датум: 22. Maj 2018 17:46 Категорија: Новости

Данас је у нашој школи одржан едукативни час чија је сврха информисање девојчица о физичким и емоционалним променама у пубертету и едукација девојчица у погледу женске хигијене.
Часу у оквиру Always едукативног програма присуствовале су ученице шестог разреда. а модератор је била Марија Стојковић.

Спортске игре младих

Датум: 13. Maj 2018 20:20 Категорија: Новости

Регионално такмичење Спортске игре младих, одржане су 12. маја у Петровцу у девет спортова: малом фудбалу, одбојци, рукомету, уличној кошарци, тенису, стоном тенису, шаху, атлетици и игри између две ватре. Наша школа била је домаћин такмичења у шаху.

Стручно путовање у Београд

Датум: 07. Maj 2018 19:47 Категорија: Новости

У суботу, 5. маја.2018. године ученици наше школе су имали једнодневни стручни излет у Београд, у организацији наставника биологије и географије.

Професионална оријентација у I-3

Датум: 03. Maj 2018 19:50 Категорија: Новости

Данас је у одељењу I-3 одржан час професионалне оријентације. Доктор Емил Арсенков, хирург, представио је своје занимање демонстрирајући превијање и ушивање рана. Причу о операцијама употпунио је приказивањем потребних инструмената.

Посета предшколаца

Датум: 03. Maj 2018 19:45 Категорија: Новости

Данас су нашу школу посетили предшколци Предшколске установе Галеб. Они су присуствовали часу у одељењима првог разреда. Учитељице су малишанима представиле будућу школу, како би им долазак у први разред био што пријатнији и лепши.

Фото конкурс

Датум: 24. April 2018 15:43 Категорија: Новости

На фото конкурсу Друштва школских библиотекара Србије - Разгледница из школске библиотеке, у конкуренцији 161 фотографије ученика млађих разреда, фотографија на којој су Стела Пацикас и ученици I-2 освојила је трећу награду. Аутор фотографије је школски библиотекар, учитељица Светлана Павловић.
Друштво школских библиотекара захваљује свим учесницима на учешћу и испољеној креативности, медијској и дигиталној писмености, као и промоцији рада школских библиотека.

Општи родитељски састанак другог разреда

Датум: 19. April 2018 16:43 Категорија: Новости

18. 4. 2018. одржан је општи родитељски састанак за родитеље ученика другог разреда на тему оцењивање, у реализацији педагошкиње Милене Васић.

Тематска настава Бонтон

Датум: 19. April 2018 14:55 Категорија: Новости

Данас је у одељењима првог разреда матичне школе реализована тематска настава Бонтон.