Угледни час из грографије и историје

Датум: 13. Septembar 2018 22:20 Категорија: Новости

У одељењу VII-3 13. 9. 2018. године одржан је угледни час из предмета историја- географија.
Наставна једниница: Велика географска открића, Осносвни подаци о континенту Азија.
Тип часа: Утврђивање

Релације за превоз ученика - време поласка

Датум: 31. Avgust 2018 17:03 Категорија: Новости

Обавештење

Датум: 30. Avgust 2018 15:34 Категорија: Новости

Обавештавају се ученици школе ОШ "Бата Булић" да се од 3. 9. 2018. променио превоз ученика из подручних одељења.
На основу јавне набавке нови превозник је Континентал турс.
  • Долазак ученика на наставу је у 7:30, на паркингу код Гимназије.
  • Полазак ученика након наставе је у 14:15 са паркинга код Гимназије.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ РОДИТЕЉА БУДУЋЕГ СЕДМОГ РАЗРЕДА

Датум: 30. Avgust 2018 15:20 Категорија: Новости

Распоред смена у новој школској години

Датум: 22. Avgust 2018 23:07 Категорија: Новости

Свечани пријем ђака првака

Датум: 22. Avgust 2018 23:06 Категорија: Новости

Ђак генерације

Датум: 29. Jun 2018 22:41 Категорија: Новости

Ове школске године, за ђака генерације проглашен је Бојан Коварбашић, ученик одељења VIII-2. Бојан је ученик који је показао колико може да се постигне ако се вредно и редовно учи. Својим примерним понашањем је поставио висок стандард и позитивно утицао на другаре у одељењу. Од петог до осмог разреда је учествовао на бројним такмичењима на којима је остварио изузетне резултате, освојивши више места на окружним и републичким такмичењима. Носилац је Вукове дипломе и посебних диплома из математике, хемије, биологије и географије. Бојан је сада ученик Војне гимназије. Желим му пуно успеха у даљем школовању.
Разредни старешина Бојана Шпирић

Допуна конкурса за упис у средње школе 2018 / 2019. године

Датум: 21. Jun 2018 15:52 Категорија: Новости

На следећем линку можете погледати допуњен конкурс за упис у средње школе за школску 2018 / 2019. годину.

Допуна конкурса

Конкурс за 2018/2019. годину

Приредба на енглеском језику

Датум: 21. Jun 2018 13:46 Категорија: Новости

Дана 14. 6. 2018. одржана је приредба на енглеском језику у којој су учествовали ученици првог и другог разреда. Ученици су заједно са својим наставницама, Јеленом Добросављевић и Аном Тодоровић, осмислили и реализовали приредбу поводом завршетка школске године.
Ученици су имали прилике да покажу све оно што су научили из енглеског језика у току протекле школске године. Певали су, глумили и рецитовали, што су родитељи наградили великим аплаузом.

Изложба радова ученика

Датум: 14. Jun 2018 20:41 Категорија: Новости

У библиотеци школе одржана је изложба радова ученика V и VI разреда насталих на часовима Технике и технологије. Изложбу су поред ученика ових разреда, посетили и ученици I и II разреда заједно са својим учитељицама. Ово је био леп начин да се ученици млађих разреда упознају са предметом Техника и технологија, који ће похађати од V разреда.