Наградни темат ,,Зашто волим Србију

Датум: 03. Februar 2021 23:29 Категорија: Новости

Стручно веће за српски језик релизовало је наградни темат, у оквиру кога су ученици старијих разреда писали литерарне радове.

27. ЈАНУАР - ШКОЛСКА СЛАВА СВЕТИ САВА

Датум: 27. Januar 2021 03:10 Категорија: Новости

Свим ученицима, наставницима и осталим радницима наше школе срећна школска слава Свети Сава!

Срећни празници

Датум: 23. Decembar 2020 15:54 Категорија: Новости

Свим ученицима ОШ ''Бата Булић'' срећну Нову годину, добро здравље, пуно радости и успеха у школи желе педагог и психолог.

Обавештење за ученике V - VIII разреда и родитеље ученика

Датум: 08. Decembar 2020 17:29 Категорија: Новости

На основу одлука стручних већа наставника предметне наставе, до 18. децембра, када се завршава прво полугодиште, неће бити писмених провера и писмених задатака ни из једног наставног предмета, осим краћих петнаестоминутних провера путем Google учионице.

Дечија недеља - Подељена срећа, два пута је већа

Датум: 20. Oktobar 2020 21:05 Категорија: Новости

Дечија недеља. 5.10. - 11.10 2020.
Овогодишњи слоган био је ,, Подељена срећа, два пута је већа." Активности су биле прилагођене новим  условима рада због вируса КОВИД 19. Ученици су писали поруке пријатељства друговима из одељења.

Препоруке за превенцију COVID-19 у школској средини

Датум: 21. Septembar 2020 13:23 Категорија: Новости

На следећем линку се можете упознати са препорукама за превенцију КОВИД-19 у школској средини:

Препоруке за превенцију COVID-19 у школској средини

Обавештење за радитеље будућих ђака првог и петог разреда

Датум: 28. Avgust 2020 12:15 Категорија: Новости

Због тренутне епидемиолошке ситуације пријем ђака првог и петог разреда одржаће се по следећој сатници:

• прва група ђака првака долази у 8:30

• друга група ђака првака долази у 9:30

• прва група ђака петака долази у 11:00

• друга група ђака петака долази у 11:45

Молимо вас да будете доступни на бројеве телефона које сте доставили школи, како би могли да вас обавестимо у ком термину је потребно да дођете са вашим дететом. Такође, молимо вас да на пријем у пратњи детета дође само један родитељ.

Ношење маски је обавезно

Шаховски меч Србија - Кина

Датум: 30. Jul 2020 22:44 Категорија: Новости

Инернет меч између Младих репрезентација Србије и Кине, за децу рођену 2010. године, одржан је 30. јула 2020. Боје наше земље бранили су и полазници Шаховске секције ОШ "Бата Булић", ученици 3-3 Алекса Стефановић и 3-1 Искра Белић и својом игром значајно допринели добром резултату. Меч је завршен нерешено 20:20.

Обавештење о поступку приговора на резултате завршног испитау

Датум: 24. Jun 2020 11:28 Категорија: Новости

Поштовани,

Прелиминарни резултати завршног испита, у складу са Календаром активности за спровођење завршног испита и уписа у средњу школу објављени су данас, 23. јуна 2020. године на сајту www.zios.mpn.gov.rs.

Уколико родитељи не могу да остваре увид у тест или евентуално имају примедбе на резултате теста након увида, могу да уложе приговор првостепеној комисији у среду 24. јуна 2020. године од 8 до 15 часова.

У случају да родитељи нису задовољни одговором првостепене комисије на уложени приговор, могу се обратити и другостепеној комисији, у четвртак, 25. јуна 2020. године од 8 до 15 часова.

Приговор за првостепену комисију улаже се на обрасцу 11, а за другостепену на обрасцу 12, који је родитељима доступан у школи, као и на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја на следећем линку http://www.mpn.gov.rs/zavrsni-ispit-za-skolsku-2019-2020-godinu/

Родитељи попуњени и потписан образац могу послати школи и електронским путем.

У складу са тим потребно је да школска комисија буду у школама у наведеном периоду.

Хвала на разумевању!

С поштовањем,
Министарство просвете, науке и технолошког развоја

ЗАВРШНИ ИСПИТ - УПУТСТВО ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ, ОДНОСНО ДРУГЕ ЗАКОНСКЕ ЗАСТУПНИКЕ УЧЕНИКА

Датум: 16. Jun 2020 16:01 Категорија: Новости

• Завршни испит полажу сви ученици осмог разреда, као и одрасли који стичу основно образовање у складу са законом који се уређује образовање одраслих.
  • Завршни испит се полаже три дана – првог дана се полаже српски, односно матерњи језик, другог математикa, а трећег комбиновани тест.
  • Ученици имају обавезу да пре приступања испиту са одељењским старешином благовремено провере тачност својих личних података и података о успеху током школовања у бази података.