Новости

Наши прваци постали најмлађи читаоци школске библиотеке - библиотекар Мирјана Савић

Датум: 26. Februar 2021 00:07 Категорија: Новости

У школској библиотеци реализовани су угледни часови са групама А и Б сва четири одељења првог разреда, и сви прваци су постали чланови школске библиотеке.

Литерарни наградни темат у част школске славе - Стручно веће за српски језик

Датум: 25. Februar 2021 01:33 Категорија: Новости

Поводом школске славе Свети Сава, наставнице српског језика Гордана Кнежевић, Љубица Стојиловић, Јулијана Дамњановић и Далиборка Васић, реализовале су у старијим разредима наше школе наградни литерарни темат под називом ,, Да се породица највише воли, Свети Сава нас од давнина моли"

Новости из школске библиотеке - Мирјана Савић, библиотекар

Датум: 17. Februar 2021 21:05 Категорија: Новости

- У току неколико наредних дана у школској библиотеци биће реализовани часови са ученицима првог разреда, у оквиру којих ће бити реализован и њихов упис у школску библиотеку.

Нови школски календар за школску 2020/2021. годину

Датум: 10. Februar 2021 22:28 Категорија: Новости

У школском календару за ову школску годину дошло је до измена, јер је зимски распуст, због тренутне епидемиолошке ситуације, почео раније, и трајао дуже него што је било првобитно планирано.

Школско такмичење из математике

Датум: 05. Februar 2021 18:37 Категорија: Новости

У петак, 5.2.2021. године, у нашој школи је одржано школско такмичење из математике за ученике од III до VIII разреда, уз примену свих епидемиолошких мера.

Оком чланова Ученичког парламента

Датум: 05. Februar 2021 02:06 Категорија: Новости

Чланови нашег Ученичког парламента, ученици седмог и осмог разреда, својим оком изабрали су лепа места из окружења наше школе, а затим то забележили својим фотоапаратом. Фотографије за уживање.

Тематска настава ,,Како сачувати здравље - Дан чистих руку

Датум: 05. Februar 2021 01:14 Категорија: Новости

У свим одељењима млађих разреда матичне школе и свим издвојеним одељењима, реализована је тематска настава ,,Како сачувати здравље - Дан чистих руку".

Реновирање школског простора

Датум: 04. Februar 2021 23:46 Категорија: Новости

Због тренутне епидемиолошке ситуације, услови рада у нашој школи су отежани. И поред тога, у овом периоду доста је урађено на реновирању школског простора, што доприноси квалитетнијем животу и раду ученика и радника школе.

Међународни дан загрљаја - 21.1.2021.

Датум: 04. Februar 2021 00:04 Категорија: Новости

У одељењу III 3 обележен је Међународни дан загрљаја.

Наградни темат ,,Зашто волим Србију

Датум: 03. Februar 2021 23:29 Категорија: Новости

Стручно веће за српски језик релизовало је наградни темат, у оквиру кога су ученици старијих разреда писали литерарне радове.