ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ,,КЕНГУР

Датум: 07. Jul 2021 09:25 Категорија: Новости

10.6.2021. године у нашој школи одржано је математичко такмичење ,, Кенгур". Такмичење су реализовали наставници математике, обухвата ученике старијих разреда, и учествовало је 15 наших ученика.

8.6.2021. - ПОСЛЕДЊИ НАСТАВНИ ДАН УЧЕНИКА ОСМОГ РАЗРЕДА

Датум: 10. Jun 2021 13:32 Категорија: Новости

Завршена је настава за ученике осмог разреда. У нашој школи ову школску годину завршава 117 ученика осмог разреда.

ДАН ПЛАНЕТЕ ЗЕМЉЕ У II И III РАЗРЕДУ

Датум: 21. Maj 2021 13:36 Категорија: Новости

У свим одељењима II и  III разреда наше школе реализована је тематска настава ,,Дан планете земље". Реализатори су учитељи Татјана Угриновић, Оливера Рамовић, Александра Илић, Биљана Милошевић, Весна Глишић и Тања Марковић.

СПОРТСКЕ ИГРЕ МЛАДИХ У НАШЕМ ГРАДУ

Датум: 21. Maj 2021 11:48 Категорија: Новости

Вук Виктор - маскота игара.

Спортске игре младих одржане су у нашем граду 14.5.2021.године.
То је највећа манифестација аматерског спорта за децу и омладину
на просторима нашег региона.
       Циљ игара је промоција здравог начина живота и пријатељства.

СРЕЋНИ УСКРШЊИ ПРАЗНИЦИ!

Датум: 29. April 2021 09:40 Категорија: Новости

СВИМ УЧЕНИЦИМА, РОДИТЕЉИМА, САРАДНИЦИМА И ПРИЈАТЕЉИМА, КОЈИ СУ ПРАВОСЛАВНЕ ВЕРЕ, СРЕЋАН УСКРС И ДА ГА ПРОСЛАВЕ У МИРУ И БЛАГОСТАЊУ, ЖЕЛИ КОЛЕКТИВ ОШ ,,БАТА БУЛИЋ" ПЕТРОВАЦ!!

Честитке упућују и ученици издвојених одељења В. Поповац и Лопушник својом ускршњом изложбом радова.

Уџбеници за први разред основне школе

Датум: 27. April 2021 22:18 Категорија: Новости

Родитељи будућих ђака првака на следећем линку могу погледати који су им уџбеници потребни за први разред

Списак уџбеника за први разред основне школе

,,НАША ПЛАНЕТА ЗЕМЉА" тематска настава у првом разреду

Датум: 27. April 2021 11:26 Категорија: Новости

У свим одељењима првог разреда реализована је тематска настава ,, Наша планета Земља". Кроз тимски рад наставу су реализовале учитељице Јованка Ранковић, Биљана Животић, Виолинка Динић и Данијела Стокић.

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК - ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА ЗА СТИЦАЊЕ МЕЂУНАРОДНИХ ДИПЛОМА

Датум: 23. April 2021 11:13 Категорија: Новости

17.4.2021. године у нашој школи је одржано полагање испита за стицање међународне дипломе из француског језика за нивое А1 и А2. Испит су организовале наставнице француског језика Драгана Бранковић, Јелена Пантелић и Марија Траиловић.

ПРЕДСТАВЉАМО НАША ИЗДВОЈЕНА ОДЕЉЕЊА - БОШЊАК

Датум: 21. April 2021 11:35 Категорија: Новости

Издвојено одељење у Бошњаку је тренутно неподељена школа, и у њему ради учитељ Радосављевић Саша.

,,НА КРИЛИМА ВЕТРА" - СРПСКО-РОМСКИ РЕЧНИК

Датум: 24. Mart 2021 13:50 Категорија: Новости

Неки ученици одељења III/3 учитељице Тање Марковић учествовали су на конкурсу за илустрације за нову књигу на ромском језику.