Новогодишњи вашар

Датум: 04. Januar 2017 17:45 Категорија: Новости

Ученички парламент наше школе организовао је хуманитарни Новогодишњи вашар 28. децембра у холу школе. Вашару је претходила радионица на којој су чланови парламента уз помоћ родитеља, педагога и библиотекара препремили новогодишње украсе за продају на вашару, а акцији су се прикључили и ученици од I-IV разреда са својим учитељицама и родитељима.
На вашару је прикупљено 22.000 динара и овај новац су чланови Ученичког парламента 29.децембра у просторијама ОО Црвеног крста, поред слаткиша и играчака, уручили породици Журкић Радише, самохраног оца две ћерке, ученице млађих разреда Основне школе из Рановца, корисника социјалне помоћи.
Ученички парламент захваљује се свима у школи и ОО Црвени крст на сарадњи и на прилици да оваквим хуманитарним гестом заврше 2016. год. и Нову годину учине још неком бар мало лепшом.