Ликовно-литерарни конкурс на тему „Толеранција и заштита од насиља“

Датум: 04. Januar 2017 17:17 Категорија: Новости

Током новембра ученици од 1. до 8. разреда учествовали  су у изради радова на тему „Толеранција и заштита од насиља“ на предлог Тима за заштиту деце од насиља као превентивну активност у спречавању насиља. Наставници српског језика и ликовне културе и учитељице прикупили су радове који су предати комисији на процену најбољих радова, у сваком разреду по један рад. Комисију су сачињавали: Милица Илић и Дарко Стокић запослени у Завичајном музеју, Јелена Јанаћковић запослена у Народној библиотеци и ученици СШ „Младост“ Теодора Б. и Алекса Ј. Критеријуми по којима су радови бирани били су оригинално идејно решење,креативност и самосталност у раду.Изложба је отворена 7.12. 2016. г. у холу ОШ „Бата Булић“.Ученицима чији су радови оцењени најуспешнијим подељене су захвалнице и награде које је обезбедила управа школе. Сви учесници конкурса добили су похвалу за уложени труд и захвалницу за учешће. Ученици су били срећни што су њихови радови изложени и што је њихов рад презентован, а и добијеном захвалницом.
     Веома сам задовољна одзивом ученика (учествовало је 98 ученика) и целокупном успешном организацијом конкурса и реализацијом изложбе.
Координатор Тима
Тања Марковић

Преостале слике погледајте у глаерији