ЛИКОВНО-ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС

Датум: 04. April 2014 18:20 Категорија: Новости

Поводом Светског дана књиге за децу, 2. априла, Народна библиотека ''Ђура Јакшић'' из Петровца организовала је ликовно-литерарни конкурс на коме су учествовали  ученици школа из наше Општине. Комисија у саставу: Виолета Миливојевић – професорка књижевности, Ксенија Илић – историчарка уметности и Јелена Јанаћковић – учитељица, одабрала је и наградила радове у неколико категорија. Међу награђеним су и радови наших ученика. За ликовне радове награде су добиле Анастасија Радивојевић (II место) и Катарина Јанкуцић (III место), обе ученице другог разреда - а за литерарне Ања Милојевић (III место), у категорији V-VI разреда и Александар Миладиновић (VIII разред), у категорији VII-VIII разреда.
Награде ће бити додељене 10. априла у 18 часова у просторијама Народне библиотеке ''Ђура Јакшић''.