ПРЕДСТАВЉАМО НАША ИЗДВОЈЕНА ОДЕЉЕЊА - БОШЊАК

Датум: 21. April 2021 11:35 Категорија: Новости

Издвојено одељење у Бошњаку је тренутно неподељена школа, и у њему ради учитељ Радосављевић Саша.

Издвојено одељење Бошњак је најудаљеније одељење наше школе. Налази се у самом центру села.
     Услови за рад у школи су веома добри. Школа је пространа, просторије и тоалети реновирани, као и улазни плато. Опремљена је свим потребним техничким наставним средствима. Због малог броја ученика за реализацију наставе се користи једна учионица, а остале просторије по потреби за друге активности. Постоји и адаптирана просторија за предшколску групу.
      Школско двориште је пространо, има асфалтирано игралиште и травњак са украсним биљкама. У окружењу школе се налазе лепи природни објекти који пружају добре услове за реализацију амбијенталне наставе.
      Ученици се укључују у активности наше школе према својим могућностима. Школа има одличну сарадњу са родитељима и Месном заједницом.