Дечија недеља - Подељена срећа, два пута је већа

Датум: 20. Oktobar 2020 21:05 Категорија: Новости

Дечија недеља. 5.10. - 11.10 2020.
Овогодишњи слоган био је ,, Подељена срећа, два пута је већа." Активности су биле прилагођене новим  условима рада због вируса КОВИД 19. Ученици су писали поруке пријатељства друговима из одељења.

На вратима учионице специјалног одељења било је дрво на које су ученици осталих одељења лепили лепе поруке пријатељства.

Омиљена дечија активност је цртање по бетону.

У среду 7. октобра 2020. Еколошка секција наше школе и ученици који похађају програм - Чувари природе заједно са  наставницама биологије засадили су пет стабала црвенолисног јавора у дворишту наше школе. Садњом дрвећа обележен је дан посвећен деци и заштити животне средине у оквиру Дечје недеље. По једну садницу добија и свако од пет издвојених одељења школе

У оквиру Дечије недеље ученици 4-3 и 4-4 су посетили градски музеј и одгледали поставку ,,Црно- бело" посвећену чоколади.

Неки ученици су своје лепе поруке преточили у реченице, стихове и цртеже.