УЧЕШЋЕ НАШЕ ШКОЛЕ НА III РЕГИОНАЛНОМ САСТАНКУ МРЕЖЕ ПОДРШКЕ ИНКЛУЗИВНОМ ОБРАЗОВАЊУ ШУ ПОЖАРЕВАЦ

Датум: 26. April 2013 12:07 Категорија: Новости

На Регионалном састанку Мреже подршке инклузивном образовању који је одржан 25. априла у Регионалном центру за професионални развој запослених у образовању у Смедереву, својом презентацијом примера добре инклузивне праксе представила се и учитељица наше школе Весна Глишић. Она је била један од пет презентатора примера добре праксе инклузивног образовања којима су учитељи и стручни сарадници наше школске управе настојали да прикажу могућности и ефекте инклузивне наставне праксе у школама. Учесници састанка били су представници школа и предшколских установа, просветни саветници, просветни инспектори, представници интерресорних комисија из области образовања и чланови Мреже подршке инклузивном опбразовању из ШУ Пожаревац. Састанак су водиле Весна Милетић, саветник и координатор за инклузивно образовање и Милена Васић, координатор Мреже подршке ИО за ШУ Пожаревац.