У потрази за Деда Мразом

Датум: 14. Januar 2019 21:09 Категорија: Новости

Како су Еко вила и вилењаци успели да спасу Деда Мраза од Славке Прљавке и њених слуга Ђубрића дочарали сз нам ученици III2 и III4 новогодишњом приредбом У ПОТРАЗИ ЗА ДЕДА МРАЗОМ. Замишљена потрага коју је пратио репортер наше телевизије МЛАВОГРАД пратила је ликове у различитим догађајима: доктора који је спремио лек против Славке Прљавке; уплашене Нове године, која је страховала да јој се дeца неће радовати ако им не доведе Деда Мраза; патуљци који су заборавили да нахране ирвасе, подмажу санке, изброје пакетиће за сву децу; кловнове који су се смејали закуваној ситуацији, бакама, декама, чуварима, деци, туристима... На крају је наравно Деда Мраз пронађен и најлепше жеље су подељене свима присутнима. Реализатори ове активности за ученичке родитеље су учитељице Мирјана и Биљана, наставници Ана и Драган.