DELF

Датум: 11. Jun 2018 09:26 Категорија: Новости

Ученици наше школе су и ове школске године полагали међународно признат испит из француског језика "DELF scolaire". Испит организује Француски Институт и Министарство просвете, науке и технолошког развоја.

Ове године у нашој школи организовано је полагање за 17 ученика који су полагали ниво А1 и 4 ученика који су полагали ниво А2. Сви ученици су положили испит и стекли право да добију дипломе које сведоче о нивоу њиховог знања француског језика. Честитамо свим нашим ученицима: А1: Јовановић Лука, Милановић Лука, Јовић Алекса, Васиљевић Анђела, Милисављевић Теодора, Радојковић Милена, Траиловић Богдан, Мијатовић Матеја, Илић Миа, Милосављевић Анастасија, Миливојевић Ана, Динић Милица, Матић Анђела. А2: Маслеша Љубомир, Миливојевић Марта, Радановић Андреа, Стојановић Катарина.