Недеља енглеског језика

Датум: 15. Maj 2012 14:22 Категорија: Новости

Недеља енглеског језика у нашој школи обележена приредбом, представом и ревијом костима

Вече енглеског језика  - 08. маја 2012. - Ученици  од првог до осмог разреда наше школе припремили су програм са својим наставницима, који се састојао из 14 тачака изведених на енглеском језику. Програм је био колажног карактера, уз доста глуме, певања, плеса, скечева...
Fashion show - 09. маја 2012. - Ученици од првог до осмог разреда заједно са својим наставницима, прелепим костимима дочарали су и приказали разне периоде англо-америчке културе, почев од праисторије, до модерног доба.
Позоришна представа The Wizard of Oz  - 10. маја 2012. - Ученици старијих разреда (од петог до осмог) под палицом наставнице, Бојане Шпирић, извели су позоришну представу Чаробњак из Оза на енглеском језику.